صفحه اصلي|ارتباط با ما|نقشه سايت
حوزه مشاور وزير و دبير مجامع، شورا و هیأتهای امناء
جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
 
   
 
   

 
   

 
   

 
   

 

 

 

 

 
   
 
   
 

 

اخبار > جایگاه اصلی هیاتهای امنا، قانونگذاری، سیاستگذاری، نظارت و پایش عملکرد دانشگاهها است


  چاپ        ارسال به دوست

جایگاه اصلی هیاتهای امنا، قانونگذاری، سیاستگذاری، نظارت و پایش عملکرد دانشگاهها است

آقای دکتر محمدمهدی ناصحی نماینده وزیر و دبیر هیات های امنا، مجامع و شوراها در اولين نشست هيات هاي امناي كلان منطقه ٧ كه شامل روسا و اعضای هیات های امنای دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، شهید صدوقی یزد، شهرکرد، کاشان و بروجن است، ضمن بیان این مطلب تاکیدکرد:  فاصله گرفتن هیات های امناء از وظیفه و نقش اصلی آنها در سالها اخیر باید اصلاح شود و این نهاد ارزشمند و مظهر تمایز دانشگاهها با سایر موسسات تقویت شود و به جایگاه اصلی آن که قانون گذاری، سیاستگذاری، نظارت و پایش عملکرد دانشگاهها است، بازگردد.

 آقای دکتر ناصحی با تاکید بر این که عزم وزارت بهداشت در این دوره احیاء این جایگاه در دانشگاهها و استفاده از ظرفیت های آن در  جهت ارتقای آموزش، پژوهش و ارائه خدمات سلامت به مردم عزیز کشور است، تصریح کرد: در این راستا باید فرایند انتصاب اعضای هیات  های امناء بازبینی شود و توانمندسازی و ارزیابی مداوم اعضا مورد توجه قرار گیرد و تعریف مناسبی از نقش اعضای هیات امنا و پاسخگویی آنها به ذینفعان صورت گیرد.


٠١:٤٩ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٢٠٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٧کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی می باشد.     طراحی و راه اندازی : با مشارکت مرکز مدیریت آمار وفناوری اطلاعات  و معاونت هماهنگی