صفحه اصلي|ارتباط با ما|نقشه سايت
حوزه مشاور وزير و دبير مجامع، شورا و هیأتهای امناء
يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
 
   
 
   

 
   

 
   

 
   

 

 

 

 

 
   
 
   
 

 

اخبار > نشست هم اندیشی در فرهنگستان علوم پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی در فرهنگستان علوم پزشکی

 

نشست هم اندیشی در فرهنگستان علوم پزشکی با موضوع استقلال دانشگاهها / دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و با شرکت اعضای کمیسیون های آموزش پزشکی و فلسفه ، اخلاق پزشکی، علوم زیستی فرهنگستان  علوم پزشکی روز  چهارشنبه در مکان فرهنگستان علوم پزشکی برگزار شد.

ابتدا جناب آقای دکتر سجادی از اساتید پیشکسوت نقطه نظرات خویش را راجع به استقلال دانشگاهها و نقش هیات امناء بیان کردند و در ادامه آقای دکتر ناصحی نماینده، وزیر و دبیر هیات های امناء، مجامع و شوراها گزارشی از وضعیت موجود هیات امناء در دانشگاهها و موسسات وزارت بهداشت، تاریخچه تاسیس هیات امناء ، مقایسه آن با هیات امناء دانشگاههای برتر  دنیا و چالش های پیشبرد برنامه ها و اقدامات وزارت بهداشت در تقویت جایگاه هیات های امناء دانشگاهها و فراهم کردن زمینه های استقلال دانشگاهها را بیان کردند و سپس اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود  شرایط و رسیدن به استقلال دانشگاهها و نقش اصلی هیات امناء را طرح و بررسی نمودند.

 


١٢:١٤ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٢٩١٤    /    تعداد نمایش : ١٢٠کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی می باشد.     طراحی و راه اندازی : با مشارکت مرکز مدیریت آمار وفناوری اطلاعات  و معاونت هماهنگی