صفحه اصلي|ارتباط با ما|نقشه سايت
حوزه مشاور وزير و دبير مجامع، شورا و هیأتهای امناء
يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨
 
   
 
   

 
   

 
   

 
   

 

 

 

 

 
   
 
   
 

 

اخبار > منطقه ده آمایشی کشور برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیات های امنای کلان

منطقه ده آمایشی کشور برگزار شد

دکتر محمد مهدی ناصحی نماینده وزیر و دبیر هیات های امنا و مجامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این نشست گفت: هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بالاترین رکن اجرایی و سیاستگذاری در دانشگاه ها هستند و در این دوره با دستور وزیر بهداشت، توجه ویژه ای به جایگاه هیات های امنا شده تا آنها بتوانند نقش خود را ایفا کنند.

وی تصریح کرد: اولین کاری که وزیر بهداشت در این حوزه انجام داد، بازگشت جایگاه ویژه های امنا و مجامع وزارت بهداشت بود که باعث تقویت جایگاه هیات های امنا و هماهنگی آنها با معاونت های وزارت بهداشت شده است.

دکتر ناصحی افزود: اعضای هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی کشور باید نشست های مرتبی با روسای دانشگاه ها داشته باشند و در اموری مانند سیاستگذاری، نظارت، پایش و ارزشیابی دانشگاه ها، مشارکت و نقش بیشتری داشته باشند و دانشگاه ها باید از ظرفیت ارزشمند اعضای هیات امنا، استفاده بیشتری کنند.

نماینده وزیر و دبیر هیات های امنا و مجامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تشکیل بانک اطلاعاتی اعضای هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی، گفت: در این دوره سعی داریم که هیات های امنای دانشگاه ها بتوانند به تقویت و توسعه آموزش و پژوهش نیز کمک کنند.

گفتنی است در این نشست دکتر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری، دکتر فاضل رییس انجمن جراحان ایران و مشاور وزیر بهداشت، دکتر نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و دکتر بندپی استاندار تهران نیز حضور داشتند.


١٥:٤٦ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٢٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١٣٧کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی می باشد.     طراحی و راه اندازی : با مشارکت مرکز مدیریت آمار وفناوری اطلاعات  و معاونت هماهنگی