صفحه اصلي|ارتباط با ما|نقشه سايت
حوزه مشاور وزير و دبير مجامع، شورا و هیأتهای امناء
جمعه ٠٢ اسفند ١٣٩٨
 
   
 
   

 
   

 
   

 
   

 

 

 

 

 
   
 
   
 

 

اخبار > در مورد شیوه برگزاری و هماهنگی جلسات مشترک هیات امناء و برنامه عملیاتی


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه بسیار مهم

در مورد شیوه برگزاری و هماهنگی جلسات مشترک هیات امناء و برنامه عملیاتی

همکاران همانطور که مطلع گردیده اید جلسه مشترک قطبی در دستور کار قرار گرفته است و همانند سال قبل این نشست مشترک در دو حیطه هیات های امناء دانشگاهها / دانشکده های قطب و برنامه عملیاتی برگزار خواهد شد.

شایسته است جهت هماهنگی و برنامه ریزی مناسب این گردهمایی ، مکان مناسب جهت پذیرش کلیه مدعوین با گنجایش حداقل 150 تا 200 نفر پیش بینی شود تا در مرحله اول افتتاحیه تمامی حاضرین در سالن مربوطه حاضر و به مدت حدود یکساعت همراه با پذیرایی جانبی مستمع مطالب سخنرانان گردند سپس گروه مدعو به دو دسته تقسیم شده که یکی با حضور ریاست دانشگاهها/ دانشکده ها و اعضای هیات امناء ، جلسه مشترک قطبی هیات امناء را هدایت نموده و گروه دیگر به همراه مسئولین و مدیران برنامه عملیاتی و پایش آن در سالن یا مکان جداگانه دیگر نسبت به برگزاری جلسه و تبیین برنامه عملیاتی با حضور مسئولین و مدیران معاونت برنامه ریزی هماهنگی و حقوقی اقدام می نمایند.

برای جلسه مشترک افتتاحیه دعوت از استانداران محترم یا نمایندگان تام الاختیار ایشان ، اعضای اصلی هیات امناء وحداقل معاون توسعه تمام موسسات مدعو ونیز مدیران و مسئولین پایش و برنامه عملیاتی دعوت بعمل آید.

تمامی دبیرخانه های هیات امناء این موسسات با یکدیگر تعامل و همکاری داشته تا به موقع نسبت به دعوت از اعضای خود اقدام نمایند و نیز دبیرخانه کلان منطقه آمایشی نیز در این مهم مشارکت نماید تا هماهنگی های لازم بعمل آید.

در مراسم افتتاحیه سخنرانی معاون محترم برنامه ریزی، هماهنگی ، حقوقی و امور مجلس یا قائم مقام ایشان ، ریاست دانشگاه سرگروه قطب ، استاندار دانشگاه میزبان ، مشاور وزیر و دبیر هیات های امناء در محدوده زمانی 45 دقیقه تا یکساعت جمعاً طراحی و آماده سازی شود.

 پس از مراسم افتتاحیه دو جلسه جداگانه هیات امنا و برنامه عملیاتی در دو مکان جداگانه پس از پذیرایی حداکثر نیم ساعته برای مدت یکساعت جهت هر کدام برگزار می شود که سین برنامه هر یک بعداً توسط مسئولین  برنامه ریزی عملیاتی به اطلاع دانشگاه میزبان خواهد رسید. برنامه جلسه هیات امناء نیز همانند روال همیشگی با بیانات جناب آقای دکتر امین لو و ریاست دانشگاهها حسب مورد و تصویب دستور مشترک خواهد بود .

دستور مشترک این دوره نیز در خصوص افزایش های مربوط به کمک هزینه دستیاران ، کارورزان، بهورزان، حق مدیریت ، مجوز تملک دارایی سالجاری از درآمد ها و هزینه کرد در بخش تحقیقات و فنآوری و موارد پیشنهادی معاونت توسعه وزارت متبوع در رابطه با سختی کار ، فوق العاده و حق فنی صرفاً می باشد،که در صورت نهایی شدن این موارد متعاقباً در همین سایت اعلام خواهد شد.

هر یک از دبیرخانه های هیات امناء در کنار این نشست گزارشی از وضعیت مصوبات سال قبل خود را نیز تهیه و در اختیار اعضای هیاتهای امناء قرار دهد.

هماهنگی در تهیه بلیط رفت و برگشت در دانشگاههایی که نیاز به تردد با هواپیما می باشد یا احیاناً محل اسکان شبانه مدعوین از ستاد و سایر دانشگاهها با دبیرخانه دانشگاه میزبان بوده و اسامی ایشان نیز از دبیرخانه ها، دبیرخانه مرکزی وزارت و سایر معاونت های تخصصی وزارت متبوع حسب مورد اخذ شود.

مسئولیت معرفی افراد شرکت کننده از ادارات و معاونت های ستادی وزارت متبوع بعهده خود ایشان می­باشد که با دبیرخانه دانشگاه میزبان هماهنگ خواهند نمود.

بعد از پایان جلسات نماز و پذیرایی ناهار در همان مکان فراهم و سپس هماهنگی برگشت مدعوین از ستاد وزارت بهداشت با دقت و سرعت لازم بعمل آید بعلت فشردگی برگزاری جلسات تمام قطب ها، فرصت ماندگاری نبوده و بلافاصله در حد زمان های تعیین شده بایستی ایشان به تهران یا دانشگاه دیگر عازم شوند تا روز بعد جلسه بعدی را برگزار نمایند.

البته کسانیکه تمایل به اقامت بیشتر را دارند( از اعضاء هیات امناء سایر دانشگاهها ) پیش بینی تسهیلات لازم را بعمل آورید.


١٥:٠٩ - شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٨٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٧٥کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی می باشد.     طراحی و راه اندازی : با مشارکت مرکز مدیریت آمار وفناوری اطلاعات  و معاونت هماهنگی